Povinné ručení sazby a ceník

Na čem záleží sazby povinného ručení?

Pojišťovny se čím dále více snaží nalákat řidiče, kteří jezdí bez nehod a vyhnout se rizikovějším řidičům, protože to ovlivňuje výši jejich zisku. Proto přichází s různými segmentačními schematy, kterí jim v tom mají pomoci a nalákat tím na nízkou cenu tyto méně bourající řidiče.

Proto cena vašeho povinného ručení bude záviset nejen na typu vozidla, ale i na obsahu a výkonu motoru (silná auta-větší riziko) ale i na účelu použití a třeba i zda používáte zimní pneu. Dále pojišťovny zjistili, že nehodovost ovlivňuje věk řidiče, bydliště či povolání..a to vše je v ceně povinného ručení zahrnuto.

 

Kalkulačka povinného ručení

V naší kalkulačce povinného ručení jsou všechny tyto parametry od všech pojišťoven zahrnuty a proto pokud chcete mít jistotu, že najdete rychle nejlevnější povinné ručení, stačí si vzít k ruce velký technický průkaz a napsat do kalkulačky těch několik údajů z něj. Naše kalkulačka povinného ručení rychle a přesně provede srovnání povinného ručení a vy si z tabulky můžete vybrat to, kterí považujete za nejvýhodnější. Pak jen na něj stačí kliknout, vyplnit vaše osobní údaja, odeslat elektronicky k nám a my se už o vše postaráme. Hned ten den vám pošleme originál zelené karty a pojistnou smlouvu k podpisu s číslem účtu pojišťovny. Vám stačí podepsat smlouvu i zelenou kartu a odeslat nám ji zpět v přiložené obálce. A nezapomeňte zaplatit povinné ručení na účet pojišťovny. A můžete začít jezdit! Mnoho kilometrů bez nehod Vám přeje tým europojištění.cz J


Pokud máte zájem seznámit se blíže s jednotlivými konkurenčními nabídkami povinného ručení od jednotlivých pojišťoven, pak vám zde nabízíme odkazy na specializované stránky povinného ručení, které se věnují pouze jednotlivým pojišťovnám. Povinné ručení Axa vyniká nadstandartními službami. Povinné ručení ČSOB je taková klasika v povinném ručení, povinné ručení Slavia je takovým českým drakem, konkurujemu vcelku úspěšně povinné ručení ČPP, které patří do pojišťovacího konglomerátu VIG, kam patří i povinné ručení Kooperativa.

Naším tipem pro chvíli kdy si budete hledat pronájem bytu je www.vlastnici.cz

Navštivte online svět výpočtů a nejlepších cen na kalkulačka.eu

Chcete-li se dozvědět téměř vše o povinném ručení pak se zde dozvíte jak najít nejlevnější povinné ručení, jak ho nejlépe srovnat, jak vybrat online i jak dát výpověď z povinného ručení. Samozřejmostí je poradenství pro nejrůznější případy, statistiky povinného ručení i příběhy ze života.